Fasado kasetės

Fasado sistemų gamyba:

Esame fasado kasečių gamintojai, ne perpardavėjai, todėl galime Jums pasiūlyti geresnį kainos ir kokybės santykį. Turime visą reikiamą patirtį ir modernią įrangą su kuria galime Jums pagaminti aukštus standartus atitinkančias fasado kasetes. Mūsų ceche fasado kasečių gamybai naudojamos kokybę garantuojančios vokiškos Schechtl staklės, kurios reikalauja minimalaus žmogiškojo faktoriaus.

Stogo dengimo darbai, skardos lankstinių gamyba

Šiuolaikiškas, rafinuotas, estetiškas:

Paviršiaus padengimo kokybė, spalvų ir formų įvairovė, montavimas vertikaliai ir horizontaliai bei galimybė paslėpti tvirtinimo elementus leidžia kasetes panaudoti pastatų, kuriems keliami didesni estetiniai reikalavimai, statybai. Tai pasirinkimas kuris leis sukurti išskirtinį dizainą įvairios paskirties pastatams. Šią fasado apdailą galėsite pasirinkti iš daugybės spalvų ir formų, kad Jūsų pastato fasadas būtų unikalus.

  • šiuolaikiškumas ir rafinuotumas
  • platus architektūrinių galimybių diapazonas
  • galimybė fasade derinti su stiklu, medžiu, betonu ar aliuminiu

Praktiškumas:

Tai universalus, ekonomiškas ir kokybiškas fasadų apdailos sprendimas. fasado kasetės pasižymi šilumos išsaugojimu, yra greitai sumontuojamos bet kuriuo metų laiku ir yra atsparios atmosferos poveikiams, ilgaamžiškos. Fasado kasetės tai praktiškas pasirinkimas, jūsų statomiems pramoniniams, komerciniams ar administraciniams pastatams, kaip ir sandėliams ar sporto salėms.

  • tvirtumas ir ilgaamžiškumas
  • paprastas sumontavimas

Turite klausimų?

Susisiekite su mumis ir mes atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus!